Bezdrátová sluchátka iJ3 - Černá

Novinka
Značka: TWS
1 299 Kč –31 %
cernamain
1 299 Kč –31 % 899 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dotykové ovládání

Skvělé dotykové ovládání přímo na sluchátkách - lze přijmout hovor, vrátit se o písničku zpět či dopředu, pauza, ztlumit hlasitost a zvýšit hlasitost.

 

Zážitek z poslechu

SluchátkaiJ3 jsou stvořena pro zážitek z poslechu hudby. Čistý a ostrý zvuk spojený s hlubokými basy je výsledkem neustálé práce na zlepšení systému TwinTrueWireless a sluchátkaiJ3 přináší v této oblasti to nejnovější. Díky tomu si vychutnáte hudbu ve zcela autentické podobě, bez zbytečných kabelů a konektorů.

 

Rychlé párování

Bezdrátová sluchátka se automaticky spárují s Vaši zařízením s operačním systémem Android, IOS i Windows, jakmile vyndáte pravé sluchátko z dokovacího pouzdra. Rychlé párování probíhá přes nejmodernější technologii Bluetooth 5.0 a je kompaktní se všemi staršími verzemi.

autoparovani

Výdrž

iJ3 Pro s sebou přináší až 6 hodin nepřetržitého poslechu na jedno nabití. Sluchátka se automaticky dobíjí vždy při opětovném zasunutí do nabíjecího pouzdra. Rychlonabíjení "fast charging" dobije sluchátka do plné kapacity za 1 hodinu.

 

Dobití

Pro neustálý přehled o kapacitě baterie, je dobíjecí pouzdro vybaveno LED ukazatelem stavu nabití. Displej na pouzdru ukazuje aktuální procentuální stav baterie dokovacího pouzdra a led indikace signalizuje probíhající dobíjení sluchátek. To vše automaticky při zpětném vložení sluchátek.

 

Skvělý tvar sluchátek

Bezdrátová sluchátka jsou speciálně navržena tak, aby Vám držela v uších za všech okolností. Speciální ergonomický tvar zaručuje nejen  pohodlné nošení, ale také dokonalé odhlučnění od okolních zvuků. Proto si poslech opravdu užijete. V balení jsou přidány náhradní špunty 2 velikostí, takže si můžete vybrat ten ideální pro Vaše ucho.

detail

 

Handsfree

Aby jste svá sluchátka nemuseli vyndávat z uší během příchozího hovoru, jsou vybavena integrovaným mikrofonem, který umožňuje používat sluchátka jako handsfree. Všechny funkce, jako přijmout, odmítnout, nebo ukončit hovor lze ovládat dotykem přímo na sluchátkách.

Vlastnosti sluchátek

  • Plný, vysoce kvalitní zvuk a velmi dobré snímání hlasu
  • Dotykové ovládání přímo na sluchátkách - lze přijmout, odmítnout hovor, vrátit se o písničku zpět či dopředu, pauza, ztlumit hlasitost a zvýšit hlasitost
  • Dva mikrofony filtrující nežádoucí hluk na pozadí
  • Výdrž baterie: 6 hodin při poslechu hudby či hovoru
  • Sluchátka můžete nabít díky bezdrátovému dobíjecímu pouzdru s vlastní baterií 3600mAh
  • K nabíjecímu pouzdru lze připojit telefon a pouzdro využít jako Powerbanku
  • Dosah Bluetooth: 10 m, verze Bluetooth 5.2
  • Rozsah frekvence: 15 – 22.000 Hz, 32 ohm
  • Rozměry pouzdra (Délka x Šířka x Výška): 5,8cm x 5,5cm x 2,2cm
  • Kompatibilní se všemi chytrými zařízeními: iPhone, Android, tablety, notebooky, chytré televize

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.